B3 Autorent
Uudised Sõiduautod Väikebussid Kaubikud Hinnad Broneerimine Tingimused Lisateenused Firmast Kontakt
12 Juuni
Nüüdsest rendis ka Smardid! (ei kehti alates nov 2011)
Meil on hea meel teatada, et nüüdsest on B3 Autorendist võimalik võtta rendile ka üliökonoomseid ja megastiilseid väikseid linnaautosid Smart.

Tegemist on 0.6 liitrise turbomootoriga varustatud sõidukitega, mis liiguvad hoolimata oma väiksest kubatuurist ja tänu vaid ligi 800-kilogrammise tühimassile üllatavalt nobedalt.
Kütusekuluks on linnaliikluses keskmiselt 4 liitrit sajale ning maanteel võib hakkama saada ka suisa 3-3,5 liitriga! Käigukastid on sõidukitel automaadid, kuid soovi korral võib kasutada ka nn steptronicut ning käike ise üles-alla vahetada.
Smardid on seest avarad ning vastupidiselt üldlevinud arvamusele mahub vabalt sinna rooli istuma ka keskmisest pikem inimene. Lisaks on autod varustatud ka konditsioneeri ning ka klaaskatusega.

Rendihind sellisel stiilsel ja ülimalt ökonoonselt väikeautol on vaid 400 krooni ööpäevas ning terveks nädalavahetuseks võib selle uhkeks juhiks kandideerida kõigest 1000 krooni väljakäimisel.

Rendisoovide, küsimuste ning ettepanekutega pöörduge palun meie klienditeenindajate poole telefonil 517 0770 või saatke e-kiri aadressile rent@b3.ee.

Stiilse sõiduelamuseni!

Tagasi uudiste juurde
B3 Autorent EE EN RU FI DE