B3 Autorent
Uudised Sõiduautod Väikebussid Kaubikud Hinnad Broneerimine Tingimused Lisateenused Firmast Kontakt
Tingimused

Rendi periood - minimaalne periood rendi hinna arvestamisel on 1 päev (24h). Autot saab rentida ka lühemaks perioodiks kui üks päev, kuid rendi hinda see ei vähenda. Lisatunni hinda rakendatakse, kui 24 tunnisest perioodist on ületatud üle 29 minuti. Lisatunni hind sõltub päeva hinnast konkreetsel perioodil.

Dokumendid - autot võib juhtida vähemalt 1 a. juhistaažiga ja 21 a. vanune isik. Vajalikeks dokumentideks on ladina kirjas pass (või ID kaart), juhiload (ei kehti ajutised, esmased, ning Euroopa juhtimisõiguse kategooriatele mitte vastavad juhiload) ning krediitkaart kliendi omavastutuse (tagatise) broneeringuks.

Rendi hind - rendi hind sisaldab kindlustusi, käibemaksu, piiramatut kilometraaži Baltikumi piires (v.a. **Soodus** pakkumised), 24 tundi nõustamisteenust, pestud ja korras autot ja vajadusel vahetusautot. Sooduspakkumised võivad sisaldada piiratud läbisõitu.

Auto kasutuspiirkond - renditud sõidukit on lubatud kasutada Baltikumi piires (Eestist välja sõidul lisandub piiriületuse tasu, v.t. Lisateenused). Sõidul väljapoole Eestit tuleb sellest teavitada B3 Autorenti, mille kohta tehakse märge redilepingule. Soovi korral sõita teistesse riikidesse tehakse hinna ja tingimuste pakkumine olenevalt sihtkohast (hinnad, läbisõidu tingimused ja kindlustustingimused võivad erineda).

Kindlustused - rendi hinnad sisaldavad kohustuslikku liikluskindlustust ja kindlustust rentija omavastutusmääraga kuni 900 EUR avarii või varguse korral (salongi, klaaside ja rehvikahjude korral on täisvastutus).

Auto kohaletoomine ja äraviimine - auto toomine ja äraviimine on Tallinna kesklinna piires tööajal (09:00 - 18:00) 9,6 EUR kord (väljaspool tavatööaega 18:01 - 08:59 lisandub tasu 29 EUR). Väljapoole Tallinna rakendatakse kohaletoomise tasu 0,51 EUR/km.

Broneeringu kinnitamine - broneering on kinnitatud, kui sellele on saadud kinnitus e-maili või telefoni teel. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendi algust ei ole garanteeritud soovitud autoklassi olemasolu ja kinnituse või mittekinnituse õigeaegne saatmine. Broneeringut ei kinnitata kindlale mudelile vaid autoklassile. B3 Autorendil on õigus asendada tellitud auto selle puudumisel suurema või sama klassi autoga säilitades hinna vastavalt tellimusele.

Maksmine - rendi eest tasutakse reeglina ettemaksuna. Maksta võib maksekaardiga (VISA, EuroCard, MasterCard, American Express), arvega või sularahas. Broneeringu korral maksab klient ette 30% rendihinnast ja ülejäänud rendiperioodi alguses. Omavastutuse (tagatise) tagamiseks peab rentija esitama omanimelise krediitkaardi. B3 Autorendil on õigus broneerida krediitkaardilt rentija omavastutusmäär, mis rendi lõppedes nõuete puudumisel ca 10 tööpäeva jooksul vabastatakse. Krediitkaardi puudumisel ei ole võimalik rendilepingut sõlmida. B3-autorendil on õigus erandjuhtudel nõuda omavastutusmäärast suuremat tagatist.

Kütus - auto väljastatakse täis paagiga ja üldjuhul ka tagastatakse täis paagiga. Auto tagastamisel mitte täis paagiga on puuduoleva liitri hind 2,8 EUR. Soovi korral on võimalik osta ette paagitäis kütust 10% soodustusega tankla hinnast, mis annab võimaluse tagastada auto tühja paagiga.

Auto tagastamine - auto tuleb tagastada kohta ja ajal, mis on rendilepingus kokku lepitud. Soovi korral rendiperioodi pikendada tuleb see kokku leppida B3 Autorendiga. B3 Autorent teeb kõik võimaliku, et pikendus oleks võimalik. Kui aga konkreetse auto rendiperioodi pikendus ei ole võimalik siis pakutakse asendusautot. Selle võimaluse mitte sobivuse korral kliendile on B3 Autorendil õigus pikendusega mitte nõustuda. Kui autot kokkuleptud ajaks ja kohta ei tagastata, on B3 Autorendil õigus rakendada ületatud aja eest kahekordset tariifi. Auto tagastamisel enne kokku lepitud aega tehakse rendi hinna ümberarvestus vastavalt tegelikule perioodile ja kehtivale tavahinnakirjale ning ülejäänud summa tagastatakse. Kui tegemist oli sooduspakkumisega või paketthinnaga siis varasemal tagastusel soodushinda ümberarvestusel arvesse ei võeta.

B3 Autorendil on õigus keelduda auto rentimisest kui võib eeldada, et rentija ei vasta rendilepingu tingimustele või tegu võib olla pahatahtliku iskuga.

B3 Autorent EE EN RU FI DE